payback banner ua

Смертельний делікатес. Ось що допомагає чукчам і нанайці протистояти страшним морозів.

делікатес

Ми настільки звикли до тих продуктів, які вживаємо щодня, що будь-які інші поєднання в своїй тарілці сприймаються ніби щось жахливе, несмачне, неїстівне. Але в більшості випадків варто лише спробувати – і відірватися неможливо складно. Чи не в цьому випадку. Є один самобутній далекосхідний «делікатес», який не оцінить жоден гурман. Ім'я йому копальхен .

На Далекому Сході проживають представники різних народів: росіяни і українці, нанайці і татари, чукчі і коряки, удегейці і евени. Тому і кухня у них дуже різноманітна, кожен зможе вибрати страву на свій смак. Але ось копальхен, тобто гнилої олень не сприймається людиною непідготовленим. М'ясо називають смертельним делікатесом. У процесі його приготування утворюється трупна отрута. Місцеві не труяться просто тому, що їдять це з дитинства і організм вже звик.


Як готують копальхен

 м'ясний делікатес

Опис самого процесу приготування виглядає дуже огидно. В якості сировини використовують оленину або м'ясо тюленя, а також моржа або навіть кита. Тушу НЕ обробляють. Запасу вистачає на місяці.

 як готують копальхен

Під час полювання найсильнішого оленя відокремлюють від стада. Тварина не годують кілька днів: протягом цього часу очищається шлунок. Потім оленя вбивають шляхом удушення, не пошкоджуючи шкіру.

 що таке копальхен

Тушу посипають дерном. Потім її занурюють в болото. На місці поховання залишають мітку. Вбиту тварину залишається там на 6 місяців . Природно воно розкладається, починають виділятися трупні отрути. Все в ньому дуже специфічне і подобається тільки місцевим жителям.

 далекосхідний делікатес

Замерзлий копальхен обожнюють ненці і ескімоси. М'ясо нарізають тонкими шматочками (приблизно як наша людина нарізає сало), посипають сіллю і вживають. Такий продукт відрізняється високою калорійністю. Всього пару шматочків – і дорослий чоловік може працювати на морозі протягом усього дня.

Зовнішні і смакові якості копальхема

 їдять копальхен

  • Сіра і неприємно пахне маса.
  • Сало нагадує рідке мило, відрізняється брудно сірим кольором .
  • Консистенція схожа на м'який холодний парафін.
  • на смак – несолоне гірке сало.

 який копальхен на смак

Є такий делікатес можна ні в якому разі. Сильне отруєння може привести до летального результату якщо не звернутися за професійною медичною допомогою вчасно.

Коли ми говоримо про національні страви різних країн і їх регіонів, потрібно розуміти, що більшість з них незвичні для нас, але , все ж, їстівні і навіть смачні. Ну хто відмовиться від хамона або пасти, салату з морепродуктами або оригінальної закуски? Але є і дуже небезпечні варіанти. Копальхен – тому підтвердження. Розкажіть про найнебезпечнішому делікатес своїм друзям і ніколи не пробуйте його самі.

.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.