payback banner ua

Steam відкрив бета-тестування оновленого чату з поліпшеним списком друзів, голосовими і груповими чатами і іншими нововведеннями – ITC.ua

Steam відкрив бета-тестування оновленого чату з поліпшеним списком друзів, голосовими і груповими чатами і іншими нововведеннями


Сьогодні сервіс Steam відкрив бета-тестування поліпшеного чату, який отримав оновлені списки друзів, групові та голосові чати, а також режим « невидимки », можливість вбудувати відео, твіти та інші удосконалення. Таким чином вбудовані чати отримали функціональність, порівнянну з Discord і іншими альтернативними сервісами спілкування геймерів.

Список друзів був суттєво оновлений, тепер в самому верху списку розташований розділ обраних друзів, груп і чатів, який можна налаштовувати на свій розсуд. Також вгорі можна буде побачити граючих в даний момент друзів, які будуть згруповані по грі і по командам, а значить користувачеві буде простіше приєднатися до них. Крім того, таким чином можна побачити, які саме ігри популярні серед друзів.


В оновленому списку друзів знайшлося місце і для групових чатів, серед яких можуть бути як звичайні чати з парою друзів, так і великі спільноти. Для початку групового чату досить просто перенести ще одного друга в вікно чату. Також можна зберегти будь-який чат, давши йому назву і аватар, а після повернутися до нього, щоб продовжити розмову, а також щоб знову зіграти тим же складом.

В груповому чаті можна додати додаткові текстові канали, голосові канали, а також налаштувати дозволу учасників. Крім того, у всіх чатах тепер показуються вбудовані зображення, відео, твіти та посилання. Вся система голосових чатів була перероблена, щоб гри з друзями в Steam починалися швидше – тепер можна почати голосовий чат і організувати групу перед грою одним натисканням.

Оновлення чатів Steam включає ще кілька удосконалень, наприклад, режим «невидимка», в якому гравця не буде видно в мережі, але у нього як і раніше буде доступ до списку друзів і чатах. Крім того, з'явилися нові способи додавати друзів, тепер можна відправити особливу посилання із запрошенням електронною поштою або кудись поза Steam.

Для того, щоб випробувати нові чати, досить перейти за наступним посиланням і підписатися на участь в бета-тестуванні . Після завершення програми зміни будуть відкриті для всіх користувачів Steam.

Джерело: Steam

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.