payback banner ua

Stellar буде інтегрована в першу мобільну телефонну мережу на блокчейне YOVO

За рік курс Stellar Lumens виріс на 2600%

криптовалюта Stellar буде інтегрована в першу засновану на блокчейне мобільну телефонну мережу YOVO, недавно перемістилися на Мальту – країну, що стає кріптовалютной столицею Європи.

YOVO і маркери YO

Через інтеграцію Stellar, YOVO створює мобільну систему, повністю засновану на криптовалюта, а точніше на токені YO, який стане частиною Stellar Network. Токени YO можуть бути придбані за допомогою Stellar і використані в 500 партнерських мобільних мережах в 130 країнах світу. Крім того, користувачі будуть отримувати YO в якості винагороди за виконання завдань в мережі, на зразок завантаження тестових додатків, тестування децентралізованих додатків, здійснення дзвінків і покупок, і навіть реєстрацій на кріптовалютних біржах. Використовувати маркери YO можна, наприклад, для внесення абонентської плати.

Мобільна мережа на блокчейне

Цікаво глянути, як реалізує себе на практиці концепція мобільної мережі, побудованої на блокчейне і криптовалюта. Можливо даний проект, якщо увінчається успіхом, стане прикладом для інших телефонних мереж по всьому світу. Наприклад, за допомогою технології блокчейн може бути підвищено безпеку телефонних дзвінків і текстових повідомлень.


Інтеграція Stellar в мережу YOVO піде на користь обом проектам: криптовалюта першою серед своїх "колег" вийде на ринок мобільного зв'язку, а амбітна телефонна мережа буде підкріплена реальним робочим кріптовалютним продуктом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.