payback banner ua

Стояти, а то вистрeлю!

Стояти, а то вистрeлю!

*************

В середині 90-их я працював охоронцем в будівельній фірмі. Згідно із законом охоронцям не можна було мати oгнeстрельное oружіе. У мене була лише кийок гумова та кнопка тривожна. В одне з чергувань пішов я на обхід території. Дивлюся, два типи наші будматеріали крадуть. Побачили мене, схопили по мішку і давай бігти.
Я гукнув свого напарника. Той вдається. Разом женемося за злодіями. Вони, хоч і з ношею, біжать бадьоро. Відчуваю, що ні наздоженемо. За те, що не запобігли крадіжку, можна наганяй від шефа отримати і запросто позбутися премії. Можливо, навіть з роботи попруть.

Мій напарник, мабуть, теж зрозумів, що наздогнати злодіїв, швидше за все, нам не вдасться. Тоді він застосував оригінальний спосіб затримання. Кричить втікачам: «Ей, стояти, а інакше вистрелю!» Ті озирнулися, побачили, що ніякої зброї у нас немає (а може, і заздалегідь про це знали). Біжать далі. Потім напарник на все горло кричить: «Баааа-бааааах, Баааа-бааах!»
Злодії так сміялися, що не змогли далі бігти. Від істеричного реготу на землю попадали. Тут ми їх і пов'язали. Подяка і премію від начальника отримали. А мій напарник удостоївся підвищення на посаді, ставши начальником служби безпеки фірми.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.