payback banner ua

Tesla досягла мети, випустивши 5000 Model 3 за тиждень – ITC.ua

Tesla досягла мети, випустивши 5000 Model 3 за тиждень


Tesla нарешті змогла наростити випуск електромобілів Model 3 до 5000 машин на тиждень – обсяги, на які компанія спочатку рассчіітивала вийти ще в 2017 році. Один із співробітників компанії опублікував в Twitter знімок плаката з написом «Модель 3 5K Club» і підписами інших співробітників компанії, супроводивши його питанням: «Чому ви сумнівалися в нас?».

Видання Reuters з посиланням на двох робочих Tesla з заводу компанії у Фрімонті (Каліфорнія) пише, що насправді останній (п'ятитисячний) автомобіль пройшов всі перевірки вже після опівночі – 1 липня о 5 ранку за місцевим часом. Тобто, Tesla не вистачило кількох годин, щоб укластися в крайні терміни (до 1 липня). Втім, навряд чи це скільки-небудь важливо. Тим більше, що зараз Tesla сумарно випускає вже 7000 автомобілів в тиждень. Це новий рекорд. Про нові досягнення в листі співробітникам повідомив глава компанії Ілон Маск.


На цьому тижні компанія повинна опублікувати повний звіт про обсяги виробництва та постачання автомобілів за підсумками другого кварталу поточного року, який дозволить дізнатися про нові цілі. У числі іншого ці обсяги випуску повинні допомогти Tesla стати прибутковою, причому вже в цьому кварталі, і забути про фінансові проблеми. Як ми вже відзначали раніше, поки що компанія зазнає збитків на кожен проведений автомобілі Model 3.

Зараз головне питання в тому, чи зможе Tesla стабільно відвантажувати по 5000 Model 3 в тиждень і успішно нарощувати темпи виробництва майбутніми оновленнями, адже пам'ятаємо, що на цей момент в списку очікування Model 3 знаходиться 450 тис. клієнтів (або близько того).

Джерело: Electrek, Reuters, Elon Musk (Twitter)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.