payback banner ua

Tesla і Pacific Gas and Electric створять в Каліфорнії сховище енергії ємністю 1,1 ГВтч – ITC.ua

Tesla і Pacific Gas and Electric створять в Каліфорнії сховище енергії ємністю 1,1 ГВтч


Компанії Tesla і Pacific Gas and Electric спільно працюють над створенням гігантського сховища енергії. У порівнянні з ним австралійське сховище може здатися карликом.

Нове сховище буде створено в Каліфорнії. Компанія Pacific Gas and Electric вже представила в Комісію з комунальним підприємствам Каліфорнії пропозиції по чотирьом об'єктам зберігання енергії. Один з них призначений для установки на майданчику підстанції в населеному пункті Мосс Ландінг. Він зможе видавати 182,5 МВт енергії протягом чотирьох годин. Це більше, ніж можуть забезпечити 3 тис. Батарейних блоків Tesla Powerpack 2. Для порівняння, сховище енергії в Австралії забезпечує видачу «всього» 129 МВт енергії. Сукупна ємність всіх об'єктів в рамках даного проекту складе 1,1 ГВтч. Відзначимо, недавно Ілон Маск натякав, що незабаром Tesla може отримати угоду в масштабах 1 ГВтч.


Як і в інших випадках, батареї будуть забезпечувати місцеві потреби в енергії. У ті періоди, коли електростанції виробляють більше енергії, ніж використовують споживачі, вони зможуть накопичувати надлишки електроенергії, а потім будуть віддавати її в мережу в періоди пікового споживання. Якщо Комісія по комунальним підприємствам Каліфорнії схвалить ці проекти, то вони можуть бути готовими в проміжок часу між кінцем 2019 року і кінцем 2020 року.

Джерело: Engadget

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.