payback banner ua

«Тільки Chrome Web Store»: Google заблокує установку розширень для Chrome зі сторонніх сайтів – ITC.ua

«Тільки Chrome Web Store»: Google заблокує установку розширень для Chrome зі сторонніх сайтів


Розробники Google Chrome повідомили про те, що скоро встановлювати розширення на всіх сумісних платформах можна буде тільки за допомогою офіційного магазину Chrome Web Store. Так, ви все правильно зрозуміли, можливість установки розширень, завантаженого зі сторонніх джерел, повністю зникне.

В Google аргументують своє рішення тим, що користувачам буде легше вирішити, чи так необхідно ту чи іншу розширення, коли вони подивляться його опис та перелік функцій в Chrome Web Store.


Зміни будуть впроваджуватися поступово. Точніше кажучи, в три етапи. З учорашнього дня, 12 червня, Google почала блокувати установку нових розширень з веб-сайтів розробників. В даному випадку користувача автоматично перенаправляється з сайту розробника на сторінку з розширенням в Chrome Web Store. З 12 вересня ця ж схема пошириться на старі розширення. Нарешті, після випуску версії Chrome 71 (реліз намічений на початок грудня) Google повністю заблокує можливість установки розширень зі сторонніх джерел, видаливши відповідний API. Після цього натискання кнопки для установки розширення на сайті розробника буде приводити до відображення вікна з описом і рейтингом додатки в Chrome Web Store.

З одного боку, це здається не таким вже й поганим рішенням з точки зору безпеки. З іншого – нерідкі випадки, коли розширення з шкідливим кодом проходять через захисні фільтри Chrome Web Store.

Джерело: Chrome

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.