payback banner ua

У Facebook вибирають «народний» варіант логотипу України – ITC.ua

В Facebook вибирають «народний» варіант логотипу України


В травні Кабмін затвердив національний бренд Ukraine NOW для популяризації України в світі, а разом з ним – і логотип (на зображенні вище). На робота українського рекламного агентства Banda Agency, яке допомагало Міністерству інформаційної політики з проектом, сподобалася далеко не всім і, як це зазвичай буває, спровокувала хвилю критики, негативу і жартів з фотожабами. У відповідь громадські організації «Платформа Громадянських Ініціатив» та «Інститут свободи слова» запустили в соцмережі Facebook конкурс на альтернативу логотипу Ukraine NOW, створеному Banda Agency.

Нещодавно завершився перший тур голосування і визначилася трійка фіналістів, автор лого, яке отримає найбільшу кількість голосів отримає приз – грошову винагороду в сумі 10 тис. грн.


На сторінці організатори розповідають, що в рамках конкурсу понад 160 дизайнерів (161, якщо бути точним) надали своє бачення того, яким повинен бути лог тип нашої країни.

Потім журі, до якого увійшли етнографи, культурологи, дизайнери і маркетологи, відібрали з них шість найкращих для першого туру голосування. Ось вони:

Трійка претендентів на головний приз виглядає наступним чином:

Автори конкурсу закликають всіх до участі, відзначаючи, що «чим більше людей проголосує, тим чесніше буде результат ».

Засновник агентства Banda Павло Вржещ прокоментував хід конкурсу наступним чином:« на жаль, найчастіше найбільш ініціативні активісти, у яких найсильніше серце болить за Батьківщину », врешті-решт найменш корисні».

По суті, Павло обмінявся люб'язностями з керівником «Громадянських ініціатив» Натал їй Федорчук, яка раніше назвала роботу Banda Agency «каляки-маляки».

Скільки ще триватиме голосування, неясно.

Джерело: «Хмарочос» і Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.