14 червня в кінотеатрі «Київ» стартує другий фестиваль «Тиждень швейцарського кіно», що зібрав в своїй програмі найактуальніші художні фільми Швейцарії останніх років.

Відкриється фестиваль комедією «Стрікер» про людей, які вибігають голими під час масових заходів – наприклад, футбольних матчів. Продюсер фільму, Давид Луїзі, стане почесним гостем другий «Тижня швейцарського кіно». Разом з братом, режисером стрічки Петером Луїзі, вони починали кар'єру в рекламі, ставали призерами міжнародних фестивалів і багато років займаються зйомками і продюсуванням швейцарського кіно. Для Давида це не перший візит в Україну: в 2012 році він разом з Петером представляв комедію «Пісочна людина», яка брала участь в конкурсній програмі Одеського кінофестивалю.


Також в програмі «Тижня швейцарського кіно» – мелодрами «7 днів» та « навколо Луїзи », трилер« Щоденник мого розуму »і драма« Божественний порядок ». Квитки на фестиваль вже в продажу на сайті кінотеатру «Київ».

Після закінчення фестивалю активісти і керівники кіноклубів зможуть провести покази швейцарського кіно в своєму місті в рамках проекту «Артхаус Клуб», для цього потрібно буде подати заявку на сайті club.arthousetraffic .com.

«Тиждень швейцарського кіно» пройде в Києві з 14 по 18 червня. Фестиваль організований Посольством Швейцарії в Україні.