payback banner ua

У надії досягти прибутковості HTC звільнить 1500 Співробітників – ITC.ua

В надії досягти прибутковості HTC звільнить 1500 Співробітників


Компанія HTC повідомила про намір скоротити 1500 співробітників. Скороченню підлягає персонал тайванського виробничого підрозділу. Завдяки такому кроку керівництво компанії сподівається повернутися до прибуткової діяльності.

В заяві HTC йдеться про проведення (черговий) реорганізації з метою краще використовувати ефект економії. При цьому компанія взяла на себе зобов'язання співпрацювати з Бюро з працевлаштування, щоб допомогти всім звільненим співробітникам.


Реорганізації стали звичайним явищем для HTC, і в цьому році компанія відчуває на собі наслідки попередньої реорганізації. Незабаром після того, як президент мобільного підрозділу HTC подав у відставку, компанія вирішила об'єднати свої VR і мобільне підрозділи в єдину структуру. Але насправді це не дуже допомогло компанії. Її останні смартфони, такі як U12 +, отримують не самі похвальні відгуки і скарги на зручність використання. У той же час гарнітура Vive Pro була тепло сприйнята громадськістю, а й вона зазнала критики через високу ціну і нестачі аксесуарів.

Мобільний підрозділ HTC приносило збитки протягом декількох років. Фактично, компанія, яка була в числі лідерів на ринку смартфонів, з 2014 року постійно отримує річний збиток. У спробі виправити ситуацію, в минулому році HTC продала компанії Google команду, яка займалася розробкою пристроїв Pixel. З одного боку, такий крок дозволив HTC зменшити персонал, приблизно, на 2 тис. Осіб, а також отримати в своє розпорядження необхідні грошові кошти в сумі $ 1,1 млрд. З іншого боку, в результаті цієї угоди компанія позбулася кращих співробітників свого дослідницького підрозділу , які тепер працюють на конкуруючу компанію.

Джерело: Engadget

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.