payback banner ua

У поточному році Microsoft випустить кишенькове Surface-пристрій, відоме як Andromeda – ITC.ua

В поточному році Microsoft випустить кишенькове Surface-пристрій, відоме як Andromeda


Згідно численним чуткам, Microsoft працює над таємничим гаджетом Surface вже протягом як мінімум двох років. Під кодовою назвою Andromeda він неодноразово зустрічався в патентах і навіть в коді операційної системи Windows 10. У розпорядженні ресурсу The Verge виявився внутрішній документ Microsoft, в якому стверджується, що це буде кишенькове складається навпіл пристрій з двома екранами.

Microsoft описує проект Andromeda як розробку, яка вплине на подальший напрямок у розвитку лінійки Surface і створить «нову революційну» категорію пристроїв, розмиває грань між ПК і смартфоном.


«Це новий кишеньковий форм-фактор пристроїв Surface, об'єд няющій інноваційні апаратні і програмні досягнення для створення дійсно персонального і універсального засобу », – йдеться в документі.

Шість років тому Microsoft представила пристрої Surface RT і Surface Pro, які, за задумом компанії, теж повинні були стерти межу між планшетом і ноутбуком . Surface Pro успішно виконав це завдання, і всі інші виробники, включаючи Apple, в тій чи іншій мірі сьогодні використовують принципи, закладені в цих апаратах. Наступним етапом у розвитку цієї концепції може стати якраз Andromeda.

Що ми знаємо про Andromeda? Це компактне мобільний пристрій з двома екранами і шарнірним механізмом посередині. Більше схоже на складаний планшет. Максимально наближеним до цього опису постарався підійти австрійський дизайнер Девід Брейер (David Breyer), який створив рендери на основі існуючих чуток і витоків.

Відомо також, що Microsoft експериментує з процесорами ARM, Intel і Qualcomm для прототипів Andromeda, і крім того обмірковує варіант пристрою з використанням стилуса. Однак джерела, близькі до проекту, стверджують, що Microsoft в будь-який момент може припинити подальшу розробку Andromeda. Компанія таким чином вже закрила кілька своїх проектів.

Microsoft сподівається випустити Andromeda в поточному році разом з аналогічними пристроями від OEM-партнерів компанії, які підуть її прикладу.

Джерело: The Verge

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.