payback banner ua

У Snapdragon 855 продуктивність в багатопотоковому тесті Geekbench навіть вище, ніж у Apple A12 – ITC.ua

У Snapdragon 855 продуктивність в багатопотоковому тесті Geekbench навіть вище, ніж у Apple A12


Користувач Reddit виявив на одному з японських технологічних сайтів зображення з результатами тестування в Geekbench невідомого смартфона Sony, який переховується під модельним номером H8526. Знахідка примітна тим, що основою пристрою служить поки ще не представлена ​​SoC Snapdragon 855, яка до цього моменту в бенчмарках помічена не була.


Отже, в однопоточном режимі результат тестування становив 3033 балів, а в багатопотоковому пристрій і зовсім набрало вражаючі 10992. тобто, продуктивність Snapdragon 855 в багатопотоковому тесті Geekbench навіть вище, ніж у SoC Apple A12, яка послужить основою наступних моделей смартфонів Apple iPhone. Остання, як ми сьогодні дізналися, набирає 4673 і 10912 балів відповідно. Результат Snapdragon 855 стає ще цікавіше, якщо згадати, що нинішня флагманська SoC Snapdragon 845 набирає приблизно 2500 і 9000 балів відповідно (показники можуть змінюватися в залежності від смартфона), тоді як результат нинішнього лідера рейтингу iPhone 8 Plus становить 4219 балів в однопоточном тесті і 10184 – в багатопотоковому тесті. Тобто, Snapdragon 855, яка стане першою 7-нанометровій SoC виробника (і до того ж отримає двухгігабітний модем Snapdragon X24 LTE), показує більш високий приріст продуктивності, ніж нова SoC Apple A12. Принаймні, якщо судити по перших синтетичним результатами. Як завжди, не варто забувати, що мова про різні програмних платформах.

Попередні дані вказували на те, що першим смартфоном з SoC Snapdragon 855 стане Samsung Galaxy S10 або Galaxy X, якщо вірити чуткам про перейменування лінійки.

Повертаючись до Sony H8526, протестоване пристрій оснащувалося 8 Гб оперативної пам'яті (зараз у серійних моделей цього бренду максимальний обсяг ОЗУ досягає 6 ГБ) і працювало під керуванням операційної системи Android 9.0 P. Що це буде за смартфон, поки зовсім неясно. Моделі лінійки Sony Xperia XZ2 мають модельні номери від H81XX до H83XX. Можна було б припустити, що це або Sony Xperia XZ3, або XZ3 Premium, але перший раніше був помічений під модельним номером H8416, а другий – під номером H8616. Трохи насторожує буква H в позначенні, яка вказує на вихід в цьому році, хоча H8526 – це явно модель 2019 року. Певну тінь сумнівів також кидає відсутність цього результату на самому сайті Geekbench. Іншими словами, зображення цілком може бути підробкою і до нього варто ставитися з неабиякою часткою скептицизму.

Джерело: gizmochina

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.