payback banner ua

В Україні почалася реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів – ITC.ua

В Україні почалася реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів


З 2 липня в Україні розпочалася реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів, яка триватиме до 18:00 25 липня. З 12 липня з кабінету можна буде подавати заяви на вступ до ВНЗ. Їх прийом триватиме до 18:00 26 липня. Цього року заяви в електронній формі повинні подавати надходять на бакалавра, магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного напрямів, а також на молодшого спеціаліста на базі 11 класів.

Для реєстрації необхідно перейти за посиланням і вказати персональні дані абітурієнта: адреса електронної пошти, пароль, дані сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та дані атестату про повну загальну середню освіту. Детальна інструкція по реєстрації кабінету доступна за цим посиланням, також можна подивитися відео-інструкцію.


На сторінці реєстрації зазначається, що всі електронні кабінети, створені в 2016-2017 роках, і тестові кабінети, які створювалися 25 і 26 червня, видалені. Тому якщо вступник раніше вже реєстрував кабінет, але в цьому році планує вступати знову, то йому потрібно заново пройти процедуру реєстрації.

Також в МОН нагадують, що в цьому році абітурієнти повинні самостійно розраховувати середній бал атестата. Він обчислюється за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин. Для допомоги на сайті доступний калькулятор для розрахунку бала. Він автоматично обчислює бал – вступнику тільки потрібно внести в нього всі оцінки з додатку до атестату: інваріантна частина, варіативна частина, державна підсумкова атестація. Предмети, з яких зроблено запис «звільнений (а)», в загальна кількість не враховуються. Якщо в додатку до атестата вказаний середній бал, то обов'язково потрібно перевірити, обчислений він по правильній методиці, тобто всі оцінки враховані. Якщо цифри не збігаються, то вступнику потрібно відзначити при реєстрації розрахований по правильній методиці бал. Середній бал можна вказувати як через точку, так і через кому. Якщо при введенні в особистий електронний кабінет середній бал вказано з помилкою, абітурієнт може виправити ці відомості самостійно до подання першої заяви. Правильність обчислення бали будуть перевіряти приймальних комісій ВНЗ.

В МОН нагадують, що з 25 червня для вступників працюють гарячі телефонні лінії і приймальня громадян – номери і адреси розміщені за цим посиланням.

В разі виникнення проблем з реєстрацією електронних кабінетів, вступники можуть звернутися на електронну пошту ez@inforesurs.gov.ua, відправивши повідомлення за формою:

  • ПІБ (повністю)
  • Дата народження
  • Номер і рік сертифіката
  • Номер атестата
  • Короткий опис проблеми [19659009] Контактний телефон

Істочн ик: МОН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.