payback banner ua

Valve працює над створенням власного статистичного сервісу, який замінить сторонній Steam Spy – ITC.ua

Valve працює над створенням власного статистичного сервісу, який замінить сторонній Steam Spy


Під час однієї з ігрових конференцій керівник відділу розвитку бізнесу Valve Ян-Петер Еверт заявив, що його компанія вже працює над інформаційно-статистичним сервісом, який замінить аналогічний продукт Steam Spy від колишнього головного редактора журналу «Gameplay» Сергія Галёнкіна.

Нагадаємо, що сервіс Steam Spy відстежує обсяги продажів комп'ютерних ігор в цифровому онлайн-магазині Steam, користуючись відкритими даними і API Steam. Після недавніх змін приватності даний сервіс зміг використовувати дані тільки від тих акаунтів, в яких вручну виставлена ​​відповідна опція (за замовчуванням інформація прихована), що помітно вплинуло на точність інформації, що збирається.


Відповідаючи на питання про майбутню долю Steam Spy, Ян-Петер Еверт відповів, що розробники ігор «потребують чимось кращому, ніж Steam Spy» і Valve готова забезпечити їх таким інструментом аналізу.

«Ми посилено працюємо над новими інструментами і новими шляхами отримання даних про контент в Steam.
Ми впевнені, що статистичні дані можуть бути більш точними і більш корисними, ніж ті, що раніше надавав Steam Spy »- зазначив Ян-Петер Еверт.

Нагадаємо, що сервіс Steam Spy був відкритий ще в початку 2015 року, проте вже в кінця 2017 Steam ускладнив доступ до необхідних для роботи даними, помітно ускладнивши роботу стороннього сервісу і знизивши його точність.

В будь-якому випадку, навряд чи компанія Valve задумалася б про запуск такого сервісу, якби не популярність і затребуваність Steam Spy серед розробників і фанатів ігор.

Джерело: Engadget

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.