payback banner ua

Він проміняв господиню дружину на ледащо коханку.

Він проміняв господиню дружину на ледащо коханку.

Навчився мити посуд … чекати сенсу немає. Повна раковина, нічого чистого, ні келиха, ні виделки. До тарілках все присохло … замочив. Доводиться прийшовши з роботи голодним, закатати рукава і спочатку все помити, перш ніж поїсти.

Та й що поїсти, це питання. в холодильнику конем грай. Включив чайник закип'ятити, щоб заварити Чейс. Раніше я і слова такого не знав. Раніше … Маринчині розсольник, запах на весь будинок. Листкові пироги з різними начинками … мариновані реберця особливого приготування. Ууу, пальчики оближеш. Прийдеш з роботи, а на столі вже все накрите … і вдома порядок, все виблискує.

Чому раніше це не помічав? Думав, що крім готування і прибирання Маринці нічого не потрібно … то вікна, то посуд, то підлогу, то прання … здавалося замкнуте коло.

Познайомився з Оленкою, тієї, однієї єдиної і неповторної. Ходила в міні спідниці, на підборах, яка відвідує салони краси, яка доглядає за собою.

Маринка салони не любила, жаліла часу і грошей, журнали не гортала, волосся не фарбувала. Але завжди була красивою і стрункою. Будинки в халаті і тапочках, а на вулицю в улюблених джинсах і кросівках.
– Я люблю іншу жінку … – сказав я тоді Маринці, збивати крем для торта, – І йду до неї! Я не хочу тобі брехати …
Маринка не обернулася … І я не побачив сліз, покотився по її обличчю …

Я хотів, щоб зі мною поруч була жінка, а не комбайн по господарству. Ось і закохався в Ленку. Зате тепер сам мию посуд, перу і гладжу сорочки … ще б є навчитися варити, а то сняться Маринчині пиріжки …
Ленка сидить зараз в кріслі, нігті розглядає з новим манікюром, мені хвалиться, та журнал полістивает … А на дивані підлогу її гардероба валяться, вибирала в чому на манікюр піти. А на журнальному столику чашки брудні з-під кави стоять …

Ось і крутяться думки в голові, що проміняв господиню дружину на ледащо коханку. Хоч би ковзани не відкинула …

Щось занудило мене від усього цього … голодний … Піду-ка макарони зварю …

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.