payback banner ua

Vodafone Україна запустила нові тарифи Vodafone SuperNet (Start, Pro, Unlim), а також абонементи Online, Video і Insta Pass – ITC.ua

Vodafone Україна запустила нові тарифи Vodafone SuperNet (Start, Pro, Unlim), а також абонементи Online, Video і Insta Pass


Компанія Vodafone Україна запустила нові тарифи Vodafone SuperNet, які включають великий обсяг мобільного інтернету – від 4 ГБ і аж до безліміту, безлімітне спілкування в месенджерах і соціальних мережах, безлімітний YouTube, а також можливість потрапити на концерт Imagine Dragons. Нові 4G тарифи можна купити у всіх точках продажів починаючи з сьогоднішнього дня, 2 липня 2018 року.

З нагоди запуску 4G в діапазоні 1,8 ГГц при підключенні нових тарифів всі клієнти гарантовано отримають 4 ГБ в подарунок, а також стають учасниками розіграшу додаткових 12 ГБ, власники яких будуть визначатися випадковим чином щотижня з 16 липня по 28 серпня на офіційній сторінці компанії в Facebook.


в лінійці Vodafone SuperNet три тарифу: Vodafone SuperNet Start вартістю 65 грн, Vodafone SuperNet Pro вартістю 85 грн і Vodafone SuperNet UNLIM вартістю 115 грн. Тарифи включають відповідно 4 ГБ / 8ГБ / безліміт для мобільного інтернету, 65/100/150 хвилин для дзвінків на інші мережі, безлімітне спілкування в месенджерах і соціальних мережах, а також, в залежності від обраного тарифу безлімітний YouTube. Всі тарифи лінійки включають безлімітне спілкування всередині мережі та 30 хвилин для дзвінків за кордоном, в 62 країни світу.

З запуском нових тарифів клієнтам Vodafone стали доступні своєрідні «абонементи» для безлімітного використання послуг: Online Pass, Video Pass Insta Pass. Online Pass вже включений в усі тарифи лінійки і пропонує безлімітне спілкування у всіх популярних месенджерах і соціальних мережах: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram, Facebook Messenger, Twitte, LinkedIn, Pinterest та SnapChat. Online Pass доступний клієнтам всіх тарифів лінійки.

Video Pass дозволяє безлімітно дивитися і завантажувати відео на YouTube. Video Pass включений в тарифи SuperNet Pro і SuperNet UNLIM на постійній основі, а також доступний всім новим клієнтам SuperNet Start протягом перших трьох місяців з моменту початку використання тарифу. Insta Pass уможливлює безлімітне спілкування в соціальній мережі Instagram. Insta Pass доступний всім новим клієнтам SuperNet Pro протягом перших трьох місяців з моменту початку використання тарифу.

Всім, хто купить стартовий пакет з тарифами Vodafone SuperNet, Vodafone надасть можливість виграти квиток на концерт Imagine Dragons. Концерт, який вперше пройде в Києві, відбудеться 31 серпня на НСК «Олімпійський». Володарів квитків будуть визначати щотижня з 16 липня по 28 серпня, розіграш буде проводиться на офіційній сторінці компанії в Facebook.

Нагадаємо, що 1 липня в 00:01 Vodafone приступив до запуску мережі 4G в діапазоні 1,8 ГГц. C 1-липня доступ до інтернету четвертого покоління на частоті 1,8 ГГц отримали жителі близько 50 населених пунктів України.

Джерело: Vodafone Україна

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.