payback banner ua

Вийшла тестова версія Chrome Canary з активованим за замовчуванням новим дизайном браузера – ITC.ua

Вийшла тестова версія Chrome Canary з активованим за замовчуванням новим дизайном браузера


Дизайн браузера Chrome залишається практично незмінним протягом досить тривалого проміжку часу. Але раніше цього року компанія Google заговорила про повний перегляд призначеного для користувача інтерфейсу браузера відповідно до концепції Material Design. І тепер можна ознайомитися з цими змінами.

Судячи з усього, роботи по впровадженню нової версії дизайну Chrome просунулися вже досить далеко. Так, сьогодні були випущені тестові версії Chrome Canary для платформ Windows, Linux і Chrome OS, в яких призначений для користувача інтерфейс Material Design активований за замовчуванням. Користувачі MacOS можуть активувати новий інтерфейс за допомогою прапорів chrome: // flags / # top-chrome-md і chrome: // flags / # views-browser-windows.


Тепер браузер виглядає зовсім інакше. Можна відзначити нову адресний рядок, оновлений зовнішній вигляд вкладок (зміни торкнулися як форму, так і колір). Також згадується перероблений режим однієї вкладки, іконки підказок адресного рядка, закріплені вкладки, індикатор повідомлень.

Слід зазначити, що Chrome Canary є тестовою версією браузера, і в його роботі можуть спостерігатися збої.

Джерело: Engadget

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.