payback banner ua

Випробування системи блокчейн-голосувань в швейцарській Кріптодоліне пройшло успішно

Випробування системи блокчейн-голосувань в швейцарській Кріптодоліне пройшло успішно

В швейцарському місті Цузі, в якому знаходиться широко відома Кріптодоліна, успішно завершилися випробування місцевої системи голосувань, побудованої на блокчейне.

Голосування на блокчейне

Раніше в червні стало відомо, що Цуг запустив побудовану на технології блокчейн платформу для електронного голосування. Сам процес голосування проходив з 25 червня по 1 липня. На платформі зберігалися як дані про результати виборів, так і ідентифікаційна інформація жителів міста.

Новинне видання SWI swissinfo.ch, що належить Swiss Broadcasting Corporation, повідомило, що Дітер Мюллер, глава Цуга з комунікацій, заявив, що "прем'єра пройшла успішно" . Також, за словами Мюллера, в найближчі місяці буде проведена оцінка "технічних деталей" процесу голосування.


Згідно з урядовим прес-релізу від 25 червня, заснована на блокчейне платформа створювалася для того, щоб зробити процес голосування "безпечнішим і чутливим до непоміченою маніпуляції ".

Творці системи

Система була створена Luxoft, компанією з Цуга, що займається розробкою програмного забезпечення, в партнерстві з урядом Цуга і департаментом комп'ютерних наук Університету ін ікладних наук Люцерна.

Василь Суворов, технологічний директор Luxoft:

"Були побоювання на рахунок електронного голосування, оскільки це фундаментальний процес прямого голосування. Тому ми впевнені, що ця технологія не повинна належати жодній компанії. Ми створимо платформу для електронного голосування з відкритим вихідним кодом, щоб люди могли зрозуміти, що це за технологія і як вона працює. Ми хочемо, щоб більше людей займалося розробкою заснованих на блокчейне додатків для урядів по всьому світу ".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.