payback banner ua

Європейські банки зробили перші торгові операції в реальному часі з використанням блокчейна

Європейські банки зробили перші торгові операції в реальному часі з використанням блокчейна

Група європейських банків зробила серію перших транскордонних фінансових торгових операцій з використанням спільно розробленої блокчейн-платформи we.trade.

Операції проводилися протягом останніх п'яти днів між 10 компаніями за участю 4 банків. HSBC, один з банків використовують платформу, повідомив, що три клієнта компанії здійснили минулого тижня транзакції з відкритими акаунтами з використанням we.trade.

Платформа we.trade, побудована на Blockchain Platform від IBM і технології Hyperledger Fabric, була встановлена ​​банками Deutsche Bank, HSBC, KBC, Natixis, Nordea, Rabobank, Santander, Société Générale та UniCredit з метою підвищення ефективності процесу здійснення транскордонних фінансових операцій. Тестування платформи почалося в травні, а комерційний запуск намічений на літо.


Згідно Société Générale, розробка we.trade може йти досить швидкими темпами через націленості платформи на торгівлю в середовищі малого і середнього бізнесу в Європі.

Парм Сангха , глава блокчейн-відділення IBM в Європі:

"Вихід we.trade зі стадії пілотного додатки і початок проведення транскордонних операцій в реальному часі показують силу блокчейна в підприємницькому світі".

Платформа we.trade функціонує в 11 європейських країнах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.