payback banner ua

З 2019 року Sony перестане випускати фізичні копії ігор для консолі PS Vita (в Європі і США) – ITC.ua

З 2019 року Sony перестане випускати фізичні копії ігор для консолі PS Vita (в Європі і США)
                <a href="https://itc.ua/wp-content/uploads/2018/05/Sony-PS-Vita.jpg" rel="fancybox">
                                                                              <img src="https://itc.ua/wp-content/uploads/2018/05/Sony-PS-Vita-450x300.jpg" data-srcset="https://itc.ua/wp-content/uploads/2018/05/Sony-PS-Vita.jpg 1620w, https://itc.ua/wp-content/uploads/2018/05/Sony-PS-Vita-450x300.jpg 450w, https://itc.ua/wp-content/uploads/2018/05/Sony-PS-Vita-770x513.jpg 770w" alt=" З 2019 року Sony перестане випускати фізичні копії ігор для консолі PS Vita (в Європі і США) " width="1620" height="1080" class="img-responsive itc-post-thumb"></a>

Представники Sony оголосили, що американське і європейське підрозділу компанії припинять виробництво фізичних копій ігор для мобільного консолі PS Vita. Відповідні листи вже розіслані розробникам. Заявки на виробництво карт пам'яті з іграми будуть прийматися до 15 лютого 2019 року, а їх виробництво буде завершено до 31 березня 2019 року.

Відзначимо, що розробники ігор для Sony PS Vita і раніше зможуть розробляти і випускати свої проекти в цифровому вигляді за допомогою онлайн-платформи PlayStation Network. В цьому випадку гравцям доведеться купувати досить дорогі пропрієтарні карти пам'яті, сумісні з консоллю, що навряд чи додасть очок і так не самої популярної моделі. Азіатський підрозділ Sony поки продовжить випуск фізичних носіїв.

В будь-якому випадку прийняте рішення явно вказує на те, що колись дуже цікава консоль знаходиться на останніх етапах свого життєвого циклу. Крім дорогих карт пам'яті і суперництва з більш вдалим Nintendo 3DS на долю випущеної в 2012 році Sony PS Vita негативно вплинуло бурхливий розвиток сегмента смартфонів. Сучасні мобільні ігри здатні запускати навіть моделі середнього класу, а спеціальні геймерські смартфони пропонують додаткову функціональність, включаючи якісні екрани, спеціалізовані органи управління і високу продуктивність.


Нагадаємо, що ще в 2015 році керівник Sony Worldwide Studios заявив, що в поточних ринкових умовах не бачить ніякого сенсу в випуск оновленої версії Sony PS Vita. Також нещодавно Sony перестала включати гри для платформ PS3 і PS Vita в безкоштовні гри місяці для передплатників PlayStation Plus, що також вказує на швидкий занепад старих платформ.

Джерело: Engadget

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.