payback banner ua

З чуток, перший згинається смартфон Samsung буде коштувати $ 1850 його анонс запланований на лютий 2019 року – ITC.ua

З чуток, перший згинається смартфон Samsung буде коштувати $ 1850 його анонс запланований на лютий 2019 года


Якщо вірити чуткам, то про перший згинати смартфоні Samsung відомо практично все, починаючи від дизайну і конструкції і закінчуючи технічними характеристиками і термінами виходу . Невідомою досі залишалася орієнтовна вартість пристрою – зрозуміло, що вона повинна бути досить високою, проте наскільки саме? Інсайдер, знайомий з ходом створення цього продукту розповів, що роздрібна вартість гнучкого смартфона Samsung складе ні багато ні мало, а $ 1850.

Нагадаємо, що раніше джерело витоку описував ціноутворення цього смартфона наступним чином:


«Samsung буде позиціонувати свій перший гнучкий смартфон як «супер-преміум» пристрій, причому як в сенсі можливостей, так і в плані вартості. Обидва показники будуть значно перевищувати параметри існуючих преміальних смартфонів і підтримувати спрямованість моделі на виняткову продуктивність, дизайн і ергономіку, гідну пристрої подібного класу ».

Цікаво, що озвучив вартість смартфона інсайдер підтвердив всю раніше опубліковану про смартфон інформацію. Таким чином знову підтверджуються чутки, що Samsung остаточно запланував анонс свого першого гнучкого смартфона на виставку Mobile World Congress 2019, яка відбудеться в кінці лютого 2019 року в Барселоні. Перед цим компанія проведе ще один закритий показ новинки для обраних експертів на Consumer Electronics Show 2019 січні.

Раніше компанія Samsung попередила постачальників комплектуючих, що виробництво необхідних компонентів для гнучкого смартфона необхідно почати вже в листопаді поточного року. Відзначимо, що раніше ми розповідали про згинати смартфоні Samsung в дизайні Galaxy Note 8, але з шарніром посередині і ще одним зовнішнім екраном. Так що в перспективі компанія може представити не один, а два згинаються смартфона – в форматі «розкладачки» (in-folding design) і «записної книжки» (out-folding design).

Джерело: Gizmochina

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.