payback banner ua

Зображення Безрамковий смартфона Xiaomi Mi Mix 3 вказують на наявність у нього висувною фронтальної камери, як у Vivo NEX – ITC.ua

Зображення Безрамковий смартфона Xiaomi Mi Mix 3 вказують на наявність у нього висувною фронтальної камери, як у Vivo NEX


В мережі з'явилася нова порція зображень, на яких нібито зображений безрамковий смартфон Xiaomi Mi Mix 3, і який, як очікується, буде представлений у вересні, через приблизно рік після виходу другого покоління Mi Mix 2 (на заголовному фото).


Що ж ми бачимо? На картинках видно, що пристрій повністю позбавлене рамок з боків і в нижній частині екрана. В даному випадку рамки навколо екрану описуються товщиною граней корпусу.

Другий важливий момент – конструктивна особливість, за рахунок якої виробникові вдалося досягти цього зовнішнього вигляду. Вона теж помітна на картинках – висувною модуль фронтальної камери, як в Vivo NEX. Висувна камера також оснащена світлодіодним спалахом, яку добре видно видно на одному з зображень.

Вертикально орієнтований модуль здвоєною Головну камеру можна побачити на задній панелі в лівому верхньому кутку. А ось сканера відбитків пальців або динаміків на картинках не видно, не виключено, що вони вбудовані під поверхню екрану.

Варто відзначити, що автентичність зображень на даній стадії встановити неможливо, тому це цілком можуть бути і прості фантазії шанувальників. Але справедливості заради відзначимо, що патентну заявку, що описує саме таку висувну конструкцію фронтальної камери, Xiaomi подала ще в 2015 році.

Про характеристики Xiaomi Mi Mix 3 поки немає ніяких подробиць, але можна бути впевненим, що смартфон отримає SoC Snapdragon 845.

Джерело: ITHome

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter .

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.