Чутки про зйомки другої частини комедійного хоррора «Зомбіленд» ( «Ласкаво просимо в Зомбіленд») ходили давно, але тепер з'явилися реальні терміни виробництва сиквела і навіть дата релізу, пише Vulture.

проговорився сценаристи оригіналу (а також двох « Дедпула ») Пол Верник і Ретт Різ, прикріплені до роботи над другим« Зомбіленд ». Справа в тому, що перший фільм, що вийшов на екрани в жовтні 2009 року, в 2019 м зазначає десяту річницю. Власне, до ювілею і намічений вихід продовження.


«Ми точно не знаємо, що ви отримаєте на десяту річницю, але, можливо, це буде" Зомбіленд 2 ". Сподіваємося, зйомки пройдуть на початку 2019 го щоб у жовтні випустити реліз. З оригінальним акторським складом, між іншим », – подражнили сценаристи.

А це значить, що в сіквелі повернуться персонажі Вуді Харрельсона, Джессі Айзенберга, Емми Стоун і Ебігейл Бреслін. У режисерське крісло, швидше за все, повернеться Рубен Флейшер.

До речі, Верник і Різ також створили телевізійну версію «Зомбіленда» для стрім-сервісу Amazon, але далі пілота справа не пішла.