payback banner ua

ZTE досягла угоди з Міністерством торгівлі США і виплатить штраф у сумі $ 1,4 млрд, капіталізація компанії просіла на $ 3 млрд – ITC.ua

ZTE досягла угоди з Міністерством торгівлі США і виплатить штраф у сумі $ 1,4 млрд, капіталізація компанії просіла на $ 3 млрд


Компанія ZTE заявила про досягнення угоди з Міністерством торгівлі США щодо виплати штрафу в сумі $ 1,4 млрд. З урахуванням цього, компанія має намір відновити діяльність і торгівлю своїми цінними паперами на біржі.

Як зазначає ZTE, вона уклала з Міністерством торгівлі США альтернативне зі «альтернативне угоду про врегулювання», яке замінить попередню «Угоди про примирення» , Досягнуте в березні 2017 року. За умовами нової угоди, ZTE виплатить в цілому $ 1,4 млрд, у тому числі одноразовий платіж в сумі $ 1 млрд протягом 60 днів після того, як Міністерство торгівлі США видало розпорядження від 8 червня 2018 року, а також внесок в сумі $ 400 млн на рахунок умовного депонування в США протягом 90 днів після того, як Міністерство торгівлі США видало розпорядження від 8 червня 2018 року. Якщо протягом контрольного періоду, тривалість якого складе 10 років, ZTE буде відповідати умовам моніторингу, передбачених в угоді і розпорядженні Міністерства торгівлі США від 8 червня 2018 року, то депозит в розмірі $ 400 млн буде повернений компанії після закінчення періоду моніторингу.


Разом з тим, за умовами угоди, компанія замінить всіх членів ради директорів ZTE і ZTE Kangxun протягом 30 днів з моменту публікації розпорядження Міністерства торгівлі США від 8 червня 2018 року. Разом з тим, протягом цих же 30 днів ZTE повинна за свій рахунок найняти незалежного спеціального координатора з питань врегулювання. Він буде займатися моніторингом, координацією, оцінкою і звітністю щодо дотримання умов угоди як самою компанією ZTE, так і її глобальними дочірніми компаніями або філіалами протягом всього періоду моніторингу.

З урахуванням сказаного вище, 13 червня після двомісячної перерви було відновлено торгівля акціями ZTE на фондових біржах Гонконгу і Шеньчженя. При цьому було зафіксовано істотне зниження вартості акцій компанії. На біржі Шеньчженя ціна акцій знизилася на 10%, а на біржі Гонконгу вартість акцій упала на 41%. Капіталізація компанії знизилася на $ 3 млрд. До припинення торгівлі акціями капіталізація ZTE становила близько $ 20 млрд.

На думку аналітиків, ZTE постарається виплатити штраф і внести депозит якомога швидше, буквально, протягом декількох найближчих днів. В такому випадку, вже на наступному тижні вона зможе відновити операційну діяльність.

Джерело: Gizchina, Reuters

  • Як відомо, китайський виробник ZTE виявився в дуже непростому становищі після того, як в квітні Міністерство торгівлі США заборонило американським виробникам мати якісь -або бізнес-відносини з цією компанією до 2025 року.
  • Але потім з'явилася інформація, що США і Китай ведуть переговори, щоб якомога швидше вирішити конфлікт.
  • Пізніше президент Дональд Трамп назвав умови повернення ZTE на ринок США – штраф $ 1,3 млрд і нове керівництво.

Новина представлена новинним порталом npvua.com

Схожі новини

Будьте в курсі останніх новин.

Підписуйтесь на наші сторінки в соц. мережах і на канал в Telegram.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.